Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok nektek már vágta le a...

Lányok nektek már vágta le a hajatokat a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert hosszú, egyenes, barna hajam van és az egyik bnőm le akarja vágni. Talán megengedem neki, ezért kérdzem azt hogy milyen lett a végeredmény ?

18/L



2013. nov. 8. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem is engedném neki, kivéve, ha fodrász :) Nem akarnám, hogy elrontsa, aztán meg rosszul essen neki ha kiakadok. Vágást semmiképp, festést esetleg, de csak ha már festett hajat.
2013. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vágta már igen, 16 éves koromban, simán papírvágó ollóval egyenesen levágta. Rémes lett. Nyilván ha ért hozzá az más.

Én is tudok hajat vágni, mert gyakoroltam már eleget magamon. De csakis fodrász ollóval és minden egyes vágás előtt rengeteg youtube videot nézek, hogyan is kell pontosan, szépen csinálni. Nem vagyok fodrász, de mindig kérni szoktak hogy vágjam le nekik is mert annyira jól meg tudom csinálni magamnak is.

2013. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen egyszer levágta a hajamat egy barátnőm. Én négy éves voltam, ő meg öt. Nekem nem tűnt fel, hogy olyan rossz lenne, de amikor anyám meglátta rosszul lett..:D
2013. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sosem engedtem, de ha te úgy döntesz, hogy igen, mindenképp szerezzetek be egy kifejezetten hajvágó ollót! Ha nem elég éles az olló, akkor roncsolódik a hajvég
2013. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem! Az én hajam még sohasem vágta le egyik barátnőm sem,és nem is szeretném!😔
2014. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!