Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy valasszak hajszint?

Hogy valasszak hajszint?

Figyelt kérdés

Eredetileg sotetbarna a hajam, de nagyon unalmas es szeretnek rajta valtoztatni, de nem ugy, hogy egy piciket sotetitem/vilagositom...hanem szeretnem, hogy tenyleg mas legyen!:) a szemem zoldeskek, a borom nagyon feher. Ahany ember annyi fele szint mondanak..de tenyleg van aki azt mondja, hogy a fekete tokeletes lenne nekem, de van aki szerint szoba se jojjon es inkabb legyek vilagosbarna,"de masok szerint nem allna jol a vilagos, inkabb sotetitsem, de mar szoket is ajanlottak es volt, aki a vorosert volt oda. Tudom, hogy elsosorban nekem kell, hogy tetszen, de azert ebben erdekel masok velemenye is csak mindenki mondd mindent . Nagyon felek az uj dolgoktol, hogy nem leszjo, hogy mit fognak szolni masok?! Stb.. Mikor levagattam a hajam is ez volt.. Aztan 1het mulva mar imadtam:) Meg az az igazsag, hogynagyon oszintek a barataim es ha valami nen tetszik mi megmondjuk egymasnak, de nem bantasbol hanem eztel csak jot akarunk. Viszont felek, hogy befestetem nem tetszik nekik es elmondjak, hogy nem jo.es akkor meg szornyen ereznem magam.

Na mar nagyon eltertem a tematol. Szoval, hogy valasszak hajszint? En aranybarnara gondoltam. Szerintetek?

Az a baj, hogy ha kepen allitgatom a hajszinem az nem adja annyira vissza, a hajbemoso sampon meg csak akkor fogja be a hajam ha sotetebbre festem


2013. nov. 8. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:
padlizsán lila? :))
2013. nov. 9. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!