Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezek a foltok el fognak még...

Ezek a foltok el fognak még valaha múlni?

Figyelt kérdés
Egy ideig sajnos vagdostam magam (már befejeztem,emiatt nem kell leszidni),nem maradtak utána hegek,de a bőröm ott ilyen lilás színű lett.Ez főleg a hidegben vagy ha valami megerőltető munkát csinálok,akkor elég feltűnően látszik. Próbáltam már krémekkel kenni,leradírozni onnan a bőrt,de nem sokat segített.Idővel el fognak ezek a foltok múlni vagy ne is számítsak rá?
2013. nov. 9. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg halványodni fognak,de eltűnni nem.
2013. nov. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És kb. mennyi idő alatt fognak halványodni? Mert főleg az ilyen hideg időben elég zavaró hogy az egész alkarom tiszta lila.
2013. nov. 9. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez ilyen marad, maximum halványodni fog, de én arra se számítanék a helyedben. Nekem vagy egy régi sebem az alkaromon, az is hasonló lehet (bár nem tudom, hogy milyen mélységű sebet hagy, ha vagdosod magad) és nem javult szinte semmit, pedig lassan már 10 éve szereztem.
2013. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem voltak annyira mélyek,heg sem maradt utána csak ezek a foltok. De úgy néz ki akkor nem számíthatok semmi jóra,de azért köszönöm a választ :)
2013. nov. 9. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!