Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aloe vera gél hajra? Tegyem...

Aloe vera gél hajra? Tegyem vagy ne?

Figyelt kérdés

az utóbbi időben eléggé megviselt lett a hajam, a festésektől évekig tartó hajvasalástól elvékonyodott, tartástalan lett és töredezett. Most csak minimálisan szálkásodik mert keveset vasaltam, de mostantól teljesen letettem a hajvasalót mert vissza akarom kapni a régi hajam. Kókuszalajat szoktam felrakni 1 éjszakára és nagyon jól hidratálja a hajam, valamint csalánteával és almaecettel öblítem le mert elvileg erősíti.

Köztudott ugye hogy az aloe vera nagyon jól hidratál, és a kérdésem az lenne hogy hajpakolásként tegyem fel, vagy nedves hajra egy kicsit és nem is kell kimosnom belőle? mert ma pl. raktam fel kb 6 aloe vera levelét az egész hajam vízes állagú lett viszont pár óra alatt beszívta és nem is ragad ezért gondoltam hogy lehet többet ér ha ki sem mosom belőle. Ti mit gondoltok?


2013. nov. 9. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
A hajnak nem árt,de hogy utána,elnehezíti-e az nem tudom.De azt azért tudd,hogy az eltört hajszálakkal nem lehet mit kezdeni.Ha tönkre tetted a hajad az csak vágás után lesz egészséges.
2013. nov. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!