Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szrintetek nem ciki, ha...

Szrintetek nem ciki, ha valakinek 10 centire lenő a festett haja és nem festeti be?

Figyelt kérdés
Ismerek olyat aki ezt tette és nagyon nem jol néz ki főleg így hogy szőke-barna. Ti hordanátok így? Ha igen akkor bocsánat ha megsértettem. Csak a véleményetekre lennék kiváncsi h minek ez meg mire jó?

2013. nov. 10. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondanám hogy ciki, hanem azt hogy igénytelen és ronda. Aki ennyire eltérő hajszínt választ az erre oda kéne hogy figyeljen. De persze az ő dolga, azt csinál amit akar, de akkor ne csodálkozzon ha igénytelennek nézik.
2013. nov. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ciki és igénytelen. Egyszer láttam egy csajt buszról neki volt 20 centi is kb és hidrogénszőke haj s.barna lenövéssel..undorító volt,gondolhatod idegen nekem,még is hogy megjegyeztem..

Soha nem hordanám,havonta festem a hajam pedig én is világos szőke vagyok sötétszőke eredeti hajszínnel.

Nem értem ha megbánta a szőkét vagy valami ilyesmi akkor miért nem festeti vissza barnára?

2013. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hát..manapság már annyira nem, mert simán mondhatja rá, hogy ombre és direkt olyan, de én ha tudom, hogy lenövés, akkor nagyon igénytelennek tartom, főleg ha csak tincsekbe van befestve a haj...mármint ilyen bazinagy tincsekbe
2013. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is igénytelennek tartom, ha bevállalta a hajfestést, akkor törődjön a lenövéssel. Ha vissza szaeretné kapni az eredeti hajszínét, akkor fesse be egy hasonló színre a festettet, amíg lenő, én is ezt tettem, így nincs mostanra egy 15 centis piros-barna lenövésem :)
2013. nov. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ha szőke és barna, akkor nagyon igénytelen :/
2013. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!