Pattanás kérdések?

Figyelt kérdés

Bocsanat a kerdesert de tobbet szeretnek feltenni.

1. a pattanasi heg az ugy nez ki hogy csak piros vagy bemelyedes is van?

2. ha piros a pattanas helye nagyon reg orta hogy tudom eltuntetni?

3. miert van az hogy ha kinyomom a pattanast ki is jon az a feher de utana verzik.?azt jelenti nem jol nyomtam ki?

4.mitol vam az hogy az allamon fokepp mostanaban majdnem minden heten olyan pattanas keletkezik,aminek nem latszik ugy semmilye csak egy nagy dudor es borzasztoan faj..mostanaban egyre gyakoribb,es hogy tudnek megszabadulni ezektol?

bocsanat a vesszokert es helyesirasi hibaert de telefonon eleg nehez kerdest irbi:ss



2013. nov. 10. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szakértő bocsi előre is de, ami nekem bevált és minden reggel és este használok és amitől ritkán van pattanásom(azokon a napokon 1-2), az ez a lötty: ugyanannyi arányban keverj össze almaecetet és vizet és kész a csodaszer. Nekem a rutinom az, hogy arcot mosok lemosóval, tonikozok a fent emlitett löttyel várom, hogy megszáradjon aztán pedig csak hidratáló krém és kész. Remélem neked is fog használni! :)
2013. nov. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha szép bőrt szeretnél, csinálj egy 7 napos léböjtkúrát...
2013. nov. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!