Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajam legyen a bálra...

Milyen hajam legyen a bálra ami illik a ruhámhoz is és jól is áll az én hjszínemnek és a hajam hosszúságának is?

Figyelt kérdés
Lesz egy bál a suliba amit minden évben megrendeznek.Nekem ez a 2.bálom. Már bejelentkeztem a fodrászhoz,de nem tudom hogy milyen hajam legyen .Szőke hátközépig érő hajam van(kicsit tépett,de nem nagyon).A ruhám:a térdem fölé ér 1-2 cm-el és a szoknya része tüll,de nem annyira terebélyes mint egy tütü.A fölső része pedig csipkés (az egész),és nagyon világosrózsaszín a tütü-s része szinte fehér,a folső része pedig fehér.előrre is köszönöm a válaszokat.12/L :)
2013. nov. 11. 14:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Linket is elfogadok de azért férjen bele az elkészítése 40 percbe ,mert a fodrász csak annyi időt tud rá szánni köszi:)
2013. nov. 11. 14:36
 2/5 k.doravanda válasza:
A ruháról és a hajadról tudnál képet küldeni?
2013. nov. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi de annyira béna vagyok hogy nem tudok feltenni :/ [link] ilyesmi csak frufru nélkül és felül aoo a frufru alatt nem annyia rövid. tüllös báli ruha H&M ,ha ezt beírnád a kedvemért és néznéd a képeket akkor az elsők közözz van egy barna hajú lány hösszú hullámos a haja olyan 11 év körül lhet. Olyasmi a ruhám csak a fenti csillogós rész az fehér csipkés és kicsit hosszab a ruha ha úgy lehejolok (csak azt a képet nézd mert ha rákattintasz a képre akkor egy oldalt ad ki ahol ilyen rózsaszn is van lefotózava előrre is köszi megteszed ezt a kedvemért :)
2013. nov. 11. 16:23
 4/5 k.doravanda válasza:
én hátulról felfonnám és bekontyolnám szerintem szép és egyszerű... :)
2013. nov. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi lehet hogy ez lesz :) de akinek van még ötlete írhat :)
2013. nov. 26. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!