Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam a hajam tiszta...

Levágassam a hajam tiszta rovidre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet hogy már egy ideje novesztem a hajamat,már a hátam kozepéig,a derekamig ér,és nagyon szeretem h ilyen hosszu.Csak nagyon furi mert se egyenes se gondor,hanem hullámos,de nem olyan szép hullámos hanem olyan szorgombolyag,ha lenyírják,soha nem marad ugy ahogy elnyírták minidg katasztrofa lesz belole,egyik fodrász se tud vele kezdeni semmit.Ezért is novesztettem meg,mert szornyu volt.Most gondolkoztam azon hogy elmegyek Hajas Lászlohoz hogy hozzon ossze vmi frizurát nekem,de nem vagyok benn biztos,mert ha o is elrontja akkor 5 évnyi novesztés ment kárba.Egyébként a hajam nem toredezett,csak száraz típus,és olyan fura bolyhos,így csak konytban szoktam hordani kieresztve nem,max méfg copf,de ennyi.Szerintetek levágassam?És ha igen milyen frizurára?Vagy kinél?



#fodrász #haj #frizura #hajas lászlo
2013. nov. 12. 15:07
 1/7 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=RmJxWLgvE1s

Ilyesmi hajam van csak hosszab.

2013. nov. 12. 15:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Koszos rövidre semmiképp se!
2013. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor ne vágass sokat. csak kb 20-30 cm-t
2013. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen az a kosyos rovid?Nem fiús rovidre gondoltam,csak ugy állig vagy feljebb érore.
2013. nov. 12. 19:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig csak akkor marad olyan, mint ahogy vágták, ha fiús rövid. Szerintem ne vágasd le.
2013. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én fodrász vagyok és láttam már elég sokféle hajtípust. :) Ha azt akarod, hogy könnyen kezelhető legyen a hajad, akkor vágasd le jó rövidre.

Nem olyan régen egy csajnak vágtam rövidre a hasonló típusú hosszú haját. Most egyébként is divat a nagyon rövid, hátul felnyírt haj.

2013. nov. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
gondold át rengeteg lány szeretne hosszú hajat, és ha levágatnál belőle 10 centit jobb lenne.
2013. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!