Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tehetném szeplőssé az...

Hogyan tehetném szeplőssé az arcomat?

Figyelt kérdés
A bőröm elég világos.Anyukámnak szeplős az arca,de nekem nem pedig mindenféleképpen szeretnék.
2008. júl. 9. 17:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
a napozásos dolgot nehogy megcsináld! bőrrákot is kaphatsz! pár pöttyér nem érdemes játszani az UV sugárzással és a bőrrákkal. én is szeplős vagyok, de kisbaba korom óta, nem direkt akartam az lenni. nem zavar, már megszoktam, nekem is sokan mondják, hogy aranyos, de szándékosan nem tenném magam szeplőssé
2008. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Én is szeretnék :((( ugy hogy nincs egyedül a kérdező!Nekem van egy pár,de amég szeretnék ugyanis az állitasok szerint nagyon jol áll :)
2008. júl. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
eddig köszönöm ,továbbra is várom az infokat segítségeket
2008. júl. 18. 19:21
 14/16 anonim ***** válasza:
De jo neked hogy nincs!!!!!!!!!!!!!En szoke vagyok es nem szeretem :( neked adom az enyeim ....nagyon szivesen !!!!...tenleg lehetseges hogy eltunjenek a szeplok az arcomrol?xD
2008. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
örüljé hogy nincsenek én gyűlölöm az enyémeket
2008. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem nincs szeplőm de nem is akarom hogy legyen! Szerintem nem szép de van akinek jól áll.
2009. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!