Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 9 hónap alatt fenékig érő haj?

9 hónap alatt fenékig érő haj?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék hosszú hajat.. Most hátközépig érő van.. Kéne még 20cm kb. 9hőnap alatt megnőhet akkorára? Vagy kenjem ricinussal? Vagy valami más csodaszerrel?
2013. nov. 16. 08:52
 1/1 anonim ***** válasza:
40%

9-13 cm-re számíts ennyi idő alatt, feltéve, ha egészséges a hajad. Mindegy, mivel kened amúgy, akkor sem fog gyorsabban nőni (én szinte mindent próbáltam, semmi sem használt, a ricinustól is csak hullott). Egyébként nem tudom azt a 20 cm-t hogy nézted, én most lemértem magamon, nekem a hátközépig érő és a fenékig érő között 40 cm a különbség, pedig alacsony vagyok, 163 cm.

Nekem fenék alá érő hajam van, nem egy-két év alatt nőtt meg ekkorára. Ha azt akarod, hogy szép is legyen, akkor vágatni kell rendszeresen, sokat ápolni hajbalzsamokkal, hajvégápolókkal. Nincs semmi csodaszer vagy titok. Annyi, hogy ne legyen sosem száraz, töredezett, és mindig óvatosan bánj vele.

2013. nov. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!