Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Avon solutions vagy oriflame...

Avon solutions vagy oriflame optimals arckremek?

Figyelt kérdés
Kinek melyik valt be?
2013. nov. 17. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az oriflame jobb.
2013. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Timi179 ***** válasza:
0%
Avon és olcsóbb is! :-)
2013. nov. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kinek mi jön be.Én Avont használok évek óta,nemrég kipróbáltam épp egy Oriflames optimals éjjel -nappali krémet kombinált bőrre,két nap használat után tele vagyok pattanásokkal,úgyhogy nem kérek belőle többet.
2013. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyértelműen Oriflame...szerintem olcsóbb az Avonnál, és sokkal jobb minőségű. Kizárólag természetes alapanyagú termékeik vannak, és nem kísérleteznek állatokon még közvetetten sem az Avonnal ellentétben...mindenki máshogy reagál akármilyen kenceficére, bármikor előfordulhat allergia akármelyik összetevőre...de egyébként Oriflame-et még az érzékeny bőrűek is nyugodtan használhatják mert csomó olyan termék is van ami kifejezetten érzékeny bőrre van kifejlesztve
2013. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok érzékeny bőrű mégis mit tettek velem a természetes dolgok..Na mindegy,szerintem kérj termékmintákat azokból a krémekből amit ki akarsz próbálni,használd pár napig aztán el tudod dönteni,hiszen olyan nem létezik hoy mindenkinek ugyanaz legyen jó vagy rossz.
2013. nov. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!