Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az Aréna Plázába a KLIER...

Az Aréna Plázába a KLIER fodrászat milyen árba vágja a férfi hajakat? (rövid, mai, divatos haj)

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
miért akard ott vágatni? elve drágábbak mint egy nem bevásáló központban lévö fodrászatok és az ilyen szalonokban az ott dolgozók nagy része kezdö aki azért dolgozik ott mert ott alkalmazottként tud lenni. (szépségiparban dolgozok)
2013. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mit tudsz ajánlani?hol tudnék jó fodrászt találni?kipróbáltam már egy pár fodrászt és egyik se vált be mert nem úgy vágta le ahogy kértem vagy csak gyorsan összedobta.
2013. nov. 17. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:
kérdezz meg ismerösöket ök hova járnak tudnak-e ajánlani valakit
2013. nov. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én egy fél éve voltam az említett helyen és 2 700 Ft volt a vágás. Semmi különös, géppel letolta és nem rakott rá semmi ápolót vagy ilyesmi, szerintem ennyiért marha sok.
2013. nov. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Schlitt hair

Schlitt ricsi

2500ft

Mosas vagas szaritas fixalas

Egyik legjobb!1 eve lassan hozza jarok es nem banom

2013. nov. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!