Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lenőtt az ombre hajfestésem,...

Lenőtt az ombre hajfestésem, hogy tudom ujra megcsinálni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
ez igy hülyén hangzott, tudom :D szóval arról van szó, hogy eredetileg szőkés barna, hajam van, elkezdtem vörösre festeni, aztán megtetszett az ombre haj, ezért ugy csináltattam meg,hogy fent vörös, lent a hajvégek meg szőkések lettek. na de sajnos lenőtt a vörös rész. szóval most fent szőkésbarna,középen vörös,lent szőkésvörös :D ami már kicsit sok xD na de én szeretném,ha megint ugy lenne, hogy vörös fent,lent szőkés,de olyan videot nem találtam sehol se,hogy ezt hogyan lehet megcsinálni, hoyg szép átmenetes legyen. tudnátok linkelni valami ilyesmit? és tudoom, sokan azt fogják irni, hogy menjek el fodrászhoz, és szerintem az is lesz, de azért érdekel, hogy otthon hogy lehetne megoldani :)na ez hosszura sikerült, de remélem értitek :D köszi előre is a válaszokat :)

2013. nov. 19. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

ne haragudj meg hogy ezt írom(tényleg)

de szerintem baromi undorító igénytelen hatást kelt az ombre.és sajnos igen elterjedt.inkább legyen egyszínű a hajad,sok pasi sem preferálja ezt a hajat.tényleg igénytelen mintha 1000éve le lenne nőve ..

2013. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Otthon, szèpen sehogy.
2013. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát van pasim, szóval nem nagyon érdekel, hogy mi nem tetszik sok pasinak, mondjak ha szingli lennék akkor se érdekelne :D ha valakinek tetszek, akkor nem a hajam miatt fog szeretni vagy nem szeretni :D és vannak olyan ombrehajak, amik tényleg igénytelenek, de nekem hátközépig ér a hajam és az aljából kb 7-8 cm a szőkésvörös, szépen átmenetbe, szóval sehogy se néz ki igénytelennek, meg lenőttnek.
2013. nov. 20. 11:23
 4/5 A kérdező kommentje:
jaa, és amugy nem haragudtam meg, de mondjuk, ha tényleg ugy akartad volna irni, hogy ne legyen sértő, akkor a baromi undoritó helyett mást használtam volna ;)és ez meg amugyis csak egy vélemény, te konzervativabb vagy ezek szerint :)
2013. nov. 20. 11:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Először megint vörösre kell festened, a jó nagy lenövést el kell tüntetni. Utána jöhet a haj végének kiszőkítése, és kész.
2013. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!