Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen epilátort ajánlanátok?

Milyen epilátort ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Eddig borotváltam magam, most pedig szeretnék venni egy epilátort. Olyat keresek, ami viszonylag fájdalommentesen szőrtelenít (nem tépi a bőrt, nem szakítja el a szőrszálakat, stb), esetleg víz alatt is használható, és bikinivonalat, ill.fazont is tudok vágni.


Milyet ajánlanátok?



2013. nov. 19. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Márkára én philips-et ajánlok mindenképp :) az nálam bejött
2013. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a Braun 7000-es szériát (vagy ennél újabbakat) ajánlom. A Braun a legjobb epilátor márka.

A Philipsben csalódtam, pont hogy eltépi a szőrt és ronda sebes lett tőle a bőröm is.

2013. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pasi vagyok, nekem Braun Silk-épil 7 7681 Legs, body & face Wet & Dry van, és teljesen meg vagyok elégedve vele. :)


Ha fürdés közben meleg víz alatt epilálok, akkor sokkal kevésbé fáj, és hatékonyabb is, mert a vízben a szőrszálak felágaskodnak és jobban meg tudja fogni a gép. :) Ráadásul van hozzá masszírozó fej is, ami még egy kicsit csökkenti a fájdalmat, de a fontosabb, hogy meleg víz alatt epilálj, mert az többet ér, mint a masszírozós fej hatása. Persze a kettő együtt az igazi. :)


Ez amúgy a harmadik epilátorom, az eddigiek ilyen olcsó gagyik voltak, amik nem is szedték ki rendesen, és fájt is nagyon. Ez azokhoz képest ég és föld. Szóval bátran ajánlom neked, több éves tapasztalattal. Én lábra, és intimre is használom. :)


[link]


[link]


Itt látszik, hogy egy csomó feltét van hozzá, még borotba fej is. :)

2013. nov. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!