Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Zsidró Tamás szalonjában...

A Zsidró Tamás szalonjában volt már valaki? És persze Tamásnál. Jól vágja a hajat? MEgéri a 20. 000 Forintot egy női hajvágásért, mosásért? Szeretném meglepni Menyasszonyom egy ilyen eseménnyel. Véleményeket tudtok mondani?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Igen, ő nagyon ügyes, simán megéri. Az alkalmazottak is ügyesek, de ha sikerül elintézned, hogy Tamás vágja neki és ne valamelyik alkalmazott az meg aztán a csúcsok csúcsa. :)
2013. nov. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
33%
20 000 Ft-ból egy nagy lakomát érdemesebb összehozni. Semmilyen hajvágás sem ér ennyit, csak ha ráírná a hajadra hogy ő csinálta és te ezzel fel tudsz vágni, amúgy mindenre jobb költeni, mint kiszorni ilyen vacokra -.-
2013. nov. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
művészieskedő köcsög, két barátnőm is volt nála, és mindketten panaszkodtak utána hogy nem akarnak azzal a förmedvénnyel a fejükön élni, amit tomika odaművészkedett rájuk. mindketten mondták, hogy magasról letojja mit szeretne a vendége, hát ne szóljanak már bele. ha kitörlöd azzal a húszezressel a seggedet, azzal is többre mész, mint hogy szegény menyasszonyod haját tönkretegye az a paraszt és utána hallgathasd a siránkozást.
2013. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:-D gondoltam ha már ennyire híres meg minden meg tele van vele a média csak jol csinalhatja ;-) de az teny hogy az ilyen híres emberek kicsit elvannak szallva magukkal! Hogy most en vagyok az atyauristen! :-D:-D


Samsung keszulekemrol kuldve

2013. nov. 25. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is azt terveztem hogy beruházok rá és felmegyek a szalonjába, de sokan panaszkodnak rá hogy elrontotta a hajukat, így nem teszem. Egyébként jellemző rá hogy mindenkinek valami extrém agyonfestett természetellenes frizurát csinál, amit muszáj minden nap belőni hogy ki is nézzen valahogyan, ami meg tovább rontja a hajat.

Viszont vannak jó szalonok Pesten, érdemes körül nézegetni .. de én még ajánlanám a welnnesselést, páros masszázst. Legalábbis nekem most jól esne:)

2013. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátnőm volt nála, még évekkel ezelőtt, ez olyan 2002 körül volt, tehát nem ma. Már akkor ilyen 15 ezer körül volt. Hát arra világosan emlékszem, hogy úgy nézett ki a haja mintha erősen zsíros és lelapult lenne és a frufrura olyannak tűnt, mintha egy 5 éves vágta volna :D Zsidróék ezt biztos művészinek gondolták :D
2013. dec. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!