Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak szerintem hülyeség a...

Csak szerintem hülyeség a raszta haj fehér nőnek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy most sokan gyűlölködni fogtok, de tényleg kíváncsi lennék, főleg a pasik véleményére. A raszta haj nekem egyaránt nagyon-nagyon bejön és vonzónak találomfekete és fehér pasikon és fekete nőkön nagyon menő. De fehér lányokon a raszta haj szerinem nagyon erőltetett és nőietlen. Az összes férfi ismerősöm így van vele de a barátomnak bejön és nem értem miért..

2013. nov. 20. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Rettenetesen taszító és igénytelen ez a stílus SZÁMOMRA. Tehát ez magánvélemény. Mindenkinek más az ízlése, attól h a barátodnak ez jön be, nem kell őt bántani. :D


Ez olyan, mint a tökfőzelék, nem szeretheti mindenki.

2013. nov. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Je Veux ***** válasza:
24%
Nekem senkin sem tetszik. Szerintem is igénytelen. Egyébként vannak rasztahajú ismerőseim, barátaim, barátnőim, szeretem őket, de szerintem a hajuk borzasztó.
2013. nov. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik semmilyen formában,de mindenkinek szíve joga...:)
2013. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
szerintem az ezzel a baj, hogy nem tudják viselni. amúgy nekem sem tetszik egyáltalán a raszta
2013. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én fehér nő vagyok, évekig volt raszta hajam, és miután levágattam mindenki sajnálkozott, hogy az állt nekem a legjobban. tudni kell viselni, és nem feltétlenül a kosztól összeragadt, igénytelen büdös hajakra kell gondolni, ha rasztáról van szó.
2013. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
98%
Szerintem vannak fehér lányok,akiknek kifejezetten jól áll! Abszolút nem nőietlenek vele. Inkább az a baj,hogy sokszor olyanok is csináltatnak maguknak rasztát /csak mert az a menő/,akik nem tudják viselni.És bizony lassan ők vannak többségben. Ez olyan,mint pl. manapság mindenki csőgatyát hord,ha 40 kiló,ha 90. Mindegy,jól áll-e. Ez a divat és kész. Fel kéne nőniük egyeseknek ahhoz,hogy önkritikát gyakoroljanak magukon. Akkor talán mindenki azt viselné,és hordaná,ami illik is hozzá.
2013. nov. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
Erőltett, büdös, szarul néz ki. Milyen hülyeség ez is h mindennek divat lenni csak épp fehér embernek nem.
2013. nov. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de olyan ronda... miért akarna valaki ilyet ha lehet konytyos, loknis, fonott, gyönyörű hullámos selymes és fényes. ez a raszta vadóc kemény "pitssah" stílus elég idegsítő.
2013. nov. 20. 18:05
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól lesz valaki pic*sa hogy raszta a haja de ahogy gondolod. Nekem a külsőmnek nem sok köze van a személyiségemhez. :D Nekem nincs bajom a stílussal bár magamnak nem csináltatnám meg :)
2013. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk túlságosan fel is fújja a kérdező, annyit azért nem látni. Sokkal több az olyan, aki nyáron túlsúlyos létére haspólót vesz fel, meg tapadós cicanacit. Na az már durvább. :D
2013. nov. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!