Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi időnként vágassam a...

Mennyi időnként vágassam a hajam, ha növeszteni akarom?

Figyelt kérdés

Szeptember végén vágattam le a hajam, de megint törik a vége(kb ugyan akkora most,mint hajvágás előtt volt). Hátul a melltartóm csatjáig ér, ennél hosszabb sose volt, derékig szeretném megnöveszteni. Hány havonta vágassam? (csak a végét fogom,a töredezett szálak miatt)

Nem festetem, nem szedek rá semmilyen gyógyszert,nem is szeretnék, balzsamot használok.

15/L


2013. nov. 20. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vágatni kell, mert akkor bizony sose lesz hosszabb. Vigyázni kéne rá hogy ne törjön és hagyni nőni.
2013. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vigyázok,nem is szárítom,nem vasalom meg semmi,mindenféle hajtöredezés elleni cuccot kenek rá,de mégis törik...rendesen is eszem,vitaminokkal elvileg nincs gond.
2013. nov. 21. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha levágatod havonta sose lesz hosszabb mert ami visszanő azt alapból levágatod szerintem ez esetben el kell döntened hogy hosszú legyen a hajad vagy ne töredezzen. Amúgy helyes táplálkozással és sportal sokat tudsz segíteni ezene.És igyál sok vizet
2014. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!