Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanasos vagyok, voltam...

Pattanasos vagyok, voltam borgyogyasznal es azt is mondta h menjek el kozmetikushoz. Az tenyleg segit? Mit tud csinalni? Mert anyukam azt mondta h total elrontja a bort. Ez igaz? Vmi jo kozmetikus aki TENYLEG segit?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon durva acnéd van pl, akkor már tényleg bőrgyógyász, de pár csúnyább patin a kozmetikus is tud segíteni. Kigőzöli a bőröd, és profi kézzel kinnyomkodja szükség szerint a patikat, miteszereket, stb. Én inkább megoldom itthon, nem szeretem, ha más nyomkodja az arcom, de nekem nincs is sok pattanárom, csak menzeszkor egy-kettő. :)

Anyukád nem is jár kozmetikushoz, hogy elvigyen? Barátnőtől próbálj kérdezősködni, aki jár esetleg, hogy ajánlja-e, stb.

Szerintem a pattanásaidnak nem lesz baj, ha egyszer a kozmetikus kinyomkodja őket, nem kell gyakran menni, de jobb, mintha otthon nekiesnél.

2013. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy rossz kozmetikus tényleg tehet rosszat a bőrnek (azért nem rontja el, de pl. nem figyel oda, mennyire érzékeny a bőröd, és sok ideig piros marad a nyomkodások helye), de ez szerintem elég ritka. Az ismerősöktől kérdezősködj, mert hiába mondunk neked egy jó kozmetikust Pesten, ha te debreceni vagy. :) Vagy próba-szerencse menj el a legközelebbibe, ha jól néz ki (legyen tisztaság, rend!).
2013. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi:) am pesti vok
2013. nov. 22. 06:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Esztary eva

Nagyon jo

Szepsegkiralynok is jarnak hozza

Es nagxon ugyes nekem is rendbe hozta szepen sz arcom

2013. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi:))
2013. nov. 23. 10:42
 6/7 fenyleny válasza:
csak natur termeket hasznalj! es alkohollal fertötlenits!ilcsi kozmetikusok jok!otthon nye nyomkodd az arcod!
2013. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fenyleny válasza:

www.drhazi.com


a mammutba vagy pesten centerekbe gyogyszertarba kaphato, nekem bevallt. Tiszta BIO

az elött Ilcsit hasznaltam a kozmetikus altal...

2014. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!