Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik az arcápolás lépései,...

Mik az arcápolás lépései, illetve milyen sorrendben használjam a krémeket?

Figyelt kérdés

Sokféle arcápolási termékem van ( többek közt agyagos pakolás,holt tengeri sót tartalmazó pakolás, hidratáló krém, bőrradír, mattító lemosó, tonik), amiket rendszeresen használok is, de szeretném tudni, hogy mi a tökéletes sorrend, hogy jól tudjam ápolni a bőröm. Kérlek segítsetek, köszönöm! :)

15/L



2013. nov. 22. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Radirozni max heti 2-szer radirozd de inkább heti 1-szer. z arctejjel el kell tvolitani a sminket,, koszt stb ami egész nsp rárakódik. Ha nem használsz sok sminket akkor elég a tonik is. Én pl nem szeretem az arctejet. Én tonikkal tisztitom reggele ste. Ha zsiros a böröd egy nap többször áttörölheted tonikkal, fontos hogy ne legyen alkohol tartalmű mert az szárit. A pakolásokat is elég heti 1-2 szer feltenni, radir után ajánlott. Hidratlóval kend be miután letisztitottad, ha kell napi 2-szer de ha nem száraz a böröd elég egyszer. Ne egy féle krémet használj hónapokig hanem váltogasd hogy többféle hatóanyaghoz jusson a böröd. Persze az fontos hogy börtipusodnak megfelelő legyen a krém. (Kozmetikus vagyok)
2013. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2013. nov. 22. 20:56
 3/3 Timi179 ***** válasza:

tisztít, tonizál, hidratál. Tisztítani valamilyen krémes, habzó arctisztítóval vagy tejjel, tonizálni tonikkal, ha lehet alkoholmentessel, és utána egy jó kis hidratáló arckrém min. 20-as fényvédőfaktorral!

Nem voltál még sosem ilyen partyn ahol ezt megtanították volna neked??? javaslom, ha szeretnél eltudlak vinni egyre! :-)

2013. dec. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!