Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Menthető vagy kuka a sorsa az...

Menthető vagy kuka a sorsa az ilyen hajvasalónak?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy javítható e valahogy a hajvasaló, ha az alsó fele felmelegszik normálisan, de a felső lap meg nem amin a kijelző van az meg emiatt egyfolytában villog. Idén májusba már 5 éves lett, aláírom nagyon sokat használtam,de az utóbbi 1-1,5 éve már nem napi szinten.

Tavasz óta meg egyáltalán nem használtam idáig, mert elég hosszú volt a haja, nem volt szükségem rá. De most vágattam frufrut amit azért "gondozni kell" szóval most szükségem lenne rá. Egyébként erről a hajvasalóról van szó: [link]


2013. nov. 22. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyen hibát drágán javítják. Szerintem jobban megéri újat venni.
2013. nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyenem volt,de érintkezési hiba miatt folyton kikapcsolt meg furcsa hangja volt.

Szerintem is megéri újabbat vásárolnod meg amúgyis tényleg szerencséd volt és sokáig tudtad használni.

2013. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem olcsó a javítása.. egy kicsit hozzátennél és már lenne is egy új hajvasalód. Ha adhatok egy tanácsot, akkor Remingtont válassz legközelebb :)
2013. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mindeképpen jobban megéri ha újat veszel, öt év az már elég sok :)
2013. nov. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!