Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a kedvenc színezett...

Melyik a kedvenc színezett hidratálótok?

Figyelt kérdés
Lehet BB vagy CC krém is, de mivel azokban van fényvédő is és télen annak nem feltétlen érzem szükségét, más is jó, ami nektek bevált. Fontos, hogy hidratáljon, mert vízhiányos a bőröm. Elég sápadt is, úgyhogy inkább arra kell, hogy egységes legyen a bőröm és ne üljön meg a kis ráncokban+ne is peregjen le.

2013. nov. 23. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Max Factor CC bevált. Próbáltam a Helia-D és a Garnier BB krémjeit is, de számomra mindkettő borzasztó volt. Olcsóbb kategóriásat (Essence, Lovely, Catrice) már ki sem mertem próbálni.
2013. dec. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor azt majd kipróbálom! A Garnier nekem se vált be, szerencsére csak magazinba ragasztott mintával teszteltem. (A Helia-D-ről nekem nincs tapasztalatom, mert azt olvastam, hogy az inkább idősebb/zsírosabb bőrre van) Az olcsóbbakat én se mertem, pedig biztos van jó abból is, azért írtam ki, hátha..:) Boltban mindig ráállnak az ember sarkára, hogy "nem próbálgat, vásárol!"..:S:)
2013. dec. 1. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!