Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! A homlokom közepén egy...

SOS! A homlokom közepén egy óriási, lila pukli van, mivel tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés

Délután nagyon csúnyán bevertem a fejem, a nyoma egy, a homlokom közepén lévő, tojás alakú és nagyságú, kitüremkedő, lila púp. Nagyon csúnyán néz ki, pedig már nyomtam kanállal, késsel, egy üveg jéggel, mindennel! Van esetleg valami házi praktika, amivel hamarabb gyógyul?

Hogyan tudnám elfedni egy kissé?

A korrektorom (catrice camouflage) sem tudja teljesen elfedni. Nincs frufrum, de az arcom ovális formájú, szóval esetleg valami homloktakaró frizura? Bármi.


Előre is köszönöm!



2013. nov. 26. 19:04
 1/3 Deliverance ***** válasza:

Próbáld még jegelni éjjel is, leviszi a duzzadást. A korrektorra még vihetsz fel egy kis alapozót. A hajadat pedig fésüld a homlokod elé, és tűzd el oldalra. Valahogy így gondoltam:

[link]

Ne haragudj, nem találtam jobb képet. :D

2013. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez éjjeli jegelés eszembe sem jutott, de nagyon rendes vagy, köszönöm! a hajjal csak az a baj, hogy a tetejét eltakarná, de a púp alját már nem. :(
2013. nov. 26. 19:14
 3/3 Deliverance ***** válasza:
100%
Akkor viszont vedd poénra. :D Mást nem tudsz tenni. Mindenki bénázik, viseld büszkén a nyomát. Meséld el a többieknek, hogy hogyan történt és nevessetek rajta. Hamarosan pedig úgy is el fog tűnni. :)
2013. nov. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!