Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok igazán jó fodrászt...

Tudtok igazán jó fodrászt budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy nagyon jó fodrászatot keresek Budapesten. Már nagyon sokszor jártam úgy hogy egyszerűen úgy jöttem ki a fodrásztól, hogy sírtam. A fodrászok mindig kb. a legdrágábbat sózták rám, aztán meg nem is illett hozzám. Olyan fodrászatba szeretnék menni, ahol az arcformámhoz illő frizurát kapok, én nem csak hipp-hopp le lesz vágva a hajam.

köszönöm előre is:)


2013. nov. 26. 21:07
 1/2 Erika.Kelemen válasza:

Én nyugodt szívvel ajánlom neked az én fodrászomat. Én is sok helyen voltam már és pár helyen nagyon elrontották nekem is a hajam.

Nagyon aranyos kis fodrász csaj, szépen dolgozik és lelkiismeretesen! Az árai is nagyon jók! Tamarának hívják, a száma: 06/20-936-9075. A József körút 77-79-ben dolgozik, a Corvin negyed (Ferenc körút metrómegálló) a 4-6os villamos megállójával majdnem szemben.

Sok sikert!

2013. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, mindenképpen felhívom:)
2013. nov. 27. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!