Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hőillesztéssel vagy felvarráss...

Hőillesztéssel vagy felvarrással rakassam fel a póthajamat?

Figyelt kérdés
a hőillesztés ugye tönkreteszi az eredeti hajamat viszont nem feltűnő hogy póthajam van a felvarrás viszont nem teszi tönkre a hajamat de az meg jobban látszik hogy nem eredeti a hajam

2013. nov. 27. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
a varrás jobban roncsolja ugyanis a sulya kitép nagy részét. van akinek nem birja a höillszetést ezt ne lehet elöre tudni de akinek birja annak angyon jó gyorsan nö mellette. Nekem 1 év alatt nem nö annyit mint a höillesztéses póthaj mellett nött fél év alatt. Szépségiparban dolgozok és a volt kolleganöm csináljta mindkettöt igy sokat láttam hogy kinek milyen hatással volt rá. A varrás után sokaknak ritkult meg.
2013. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát nekem szőke a hajam és törik szóval alapból nem nől :D egy csajszinál olvastam ő kb 10 éve póthajazik ő mindent kipróbált és neki a felvarrás volt a legjobb szóval nemtudom :)
2013. nov. 27. 22:09
 3/10 anonim ***** válasza:

"Nekem 1 év alatt nem nö annyit mint a höillesztéses póthaj mellett nött fél év alatt."


A hajad nem jobban nőtt, hanem a kihullott szálakat a hőillesztés megtartotta.


Ha leszeded a póthajat, akkor nézd meg mi van.


Én soha nem csináltatnék ilyesmit.


Ráadásul nekem elképzelhetetlen, hogy ne tudjak normálisan fésülködni, pedig póthajjal nem lehet, mert vagy a varrás, vagy a hőillesztéses csomók ott vannak. Ráadásul közelről látszik, és ha a barátod beletúr a hajadba, akkor ő is érzi.


Szóval szerintem undorító, bár frissen elkészítve messziről szépen is ki tud nézni. De csak messziről.

2013. nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
megnéztem mivel már nincs póthajam. A höilesztés nem sokat tart meg mivel kis részen van csak rögzitve a varrással marad ott a kihullott és nem dusabb lett hanem hosszabb, azóta nem is rakatom vissza mivel ez a hossz elég. Egyébként azért nö gyorsabban mert a tincs súlya huzza valamennyire de nem annyira hogy kitépje mint a varrás. Havi 20-30 hajat csinál kb a volt kolleganöm 6 évig asszisztáltam hozz igy hidd el tudom melyik milyen de tény hogy valakienk ez válik be van akinek inkább az, de a höillszetés többeknek.
2013. nov. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Solemijoo! Mivel még sosem volt póthajad igy talán nem kéne róla mondanod hogy myilen vele fésülködni stb. Szörkefével ugynaugy lehet fésülködni. Attól hogy neked nem tetszik még másnak tetszhet és szeretheti. A másik ha jól van felrakva akkor ember nem mondja meg róla hogy nem a saját. A párod ha beletúr ott van a bogyó? és akkor mi van egyébként az uj technikával ez egy 1mmX1mm-es kis lapocska. nagyon kell tapizni hogy igazán érezd. Én sme mondok véleményt arrol hogy mondjuk milyen a tetoválás mivel nincs tetkóm. Vagy nem mondok róla okosságokat hogy miylen a pestis miután sosem tapasztaltam. Te olyanról irtál amiröl foggalmad sincs hogy milyen érzés avgy hogy kell kezelni stb.
2013. nov. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem valóban nem volt, de sok olyant ismerek, akinek volt.


Amiket láttam, fésűvel vigyázni kell, mert a csomókba, varrásba beakad.

És kézzel kitudták húzni a műtincset, amit egy fodrász ismerősöm újra beforrasztott. Ott volt előttük a többi hajtincs is, hogy ezt a barnát ide, azt a szőkét oda rakd.

Mindez kirakva a konyha asztalra.

Undorító volt.


Ráadásul, kócos, és nagyon észrevehető, hol a vége az eredetinek, hol kezdődik a mű. Pedig emberi hajuk volt.


Egy kivétel van, amikor a fodrász csinálja meg, de akkor min. hetente kell menni.


Én inkább maradok a hátközépig érő, természetesen dús hajamnál, mint ilyen mű izéknél, ami derékig ér.


Uszodában, strandon is többször láttam vizes műhajat. Hát nem egy esztétikus dolog.

2013. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
lécci a kérdésre válaszoljatok és ne veszekedjetek :)
2013. nov. 28. 20:50
 8/10 anonim ***** válasza:
A csatos megoldás a legpraktikusabb, de a 2 közül inkább a hőillesztés mert a varrás tényleg kitépi
2013. dec. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de a hőillesztés miatt is letörik :/
2013. dec. 7. 18:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Az sem jó a hajnak, de a varrás még be is gombásodhat
2013. dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!