Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nincs itthon kifejezetten...

Ha nincs itthon kifejezetten ajakápolóm vagy ilyesmi, mit kenhetek a számra ha nagyon ki van száradva és nem akarom, hogy reggelig fájjon, amíg tudok venni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 29. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Akármilyen hidratálókrémet. Ha durván kiszáradt a szám, akkor amúgy is mindig a sima níveát vetem be, nekem bevált. De akármilyen általános krém megteszi, csak ne nagyon nyalogasd.

Esetleg méz, de nekem ilyenkor nem segít már, sőt. Sokáig ne hagyd rajta semmiképp, ha kipróbálod, 5 perc bőven elég, mert vizet is elvon azt hiszem.

2013. nov. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Méz, esetleg a mézes ajkaidat cukorba is bemárthatod. Néhány perc után pedig nyald le.
2013. nov. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vajat/ margarint
2013. nov. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!