Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon osszetett a problemam,...

Nagyon osszetett a problemam, el vagyok keseredve?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A hajam nagyon szornyu allapotban van. Keves, vekonyszalu, toredezett es nagyon hamar zsirosodik. Most voltam fodrasznal, levagta a hajam, a vege mar nem olyan rossz. Olvastam hogy a zsiros hajra nem szabad balzsamot hasznalni, de akkor megint toredezett lesz. Azert zsirosodik a hajam, mert par eve csak ugy mindennap megmostam, mert elveztem, de ma mar muszaj mindennap mosnom, mert undorito lesz estere. Mit tegyek, hogy elerjem a heti 1x 2xi elegendo mosast, ne legyen toredezett, es dusuljon?

Elore is koszonom a segitseget!


2013. nov. 29. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet fura, de 1-1,5 hónapig ne moss hajat, ilyenkor a természetes tisztítási folyamatok beindulnak, s ne fogdosd a hajad sokszor.
2013. nov. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a balzsam helyett használj hajpakolást,hidd el,segít:)
2013. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igaza van az elsőnek, de szerintem az 1 hónap sok, számomra kibírhatatlan lenne... nálam elég volt, hogy pár napot húztam.. pl megmostam vasárnap, és igyekeztem kibírni csütörtökig, aztán csütörtöktől kibírtam keddig, stb.. így néhány hét után már "beállt", és nem lett zsíros másnapra.

amúgy a balzsamot a hajvégedre tedd, úgy talán nem lesz olyan gáz.

2013. nov. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet,h furan hangzik ,d moss hajat ecetes vizzel : [link] nezd meg ezt a videot :) probalt ki,remelem segitettem :) amugy meg tenyleg ne piszkald a hajad...en is hasznalom az almaecetes-vizes megoldast,es szerintem jol mukodik.9az ecet leragja a hajadon maradt sampont,ami ugy amugy nem egezseges,a hajnak...) (17/l)
2013. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! :) csak az a baj hogy nekem masnap ugy nez ki a hajam, mintha egy hete nem mostam volna. Felfogva is ugyanugy latszik.
2013. nov. 29. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!