Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki aki rendelt már Directi...

Valaki aki rendelt már Directions hajfestéket, tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Rendelni szeretnék olcsón, de nem tudom honnan lehetne és hogy hogy működik... Valaki segítsen légyszi!!

2013. dec. 1. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálhatsz Ebayről vagy Amazonról, bár a szállítással együtt meglenne az az 1500 forint amit a boltban fizetsz érte.

ha rendelsz, mindenképpen olyantól, aki híresebb, sokan rengelnek tőle, bár szerintem ilyen kis dolgot érdemesebb egy fodrászcikkesben megvenni, 1500 forint nem sok érte, a hajadról van szó... :D

2013. dec. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ebay-ről rendeltem, egy angliai eladótól, pár napon meg is érkezett hibátlan állapotban. Viszont nem volt olcsóbb, mint a fodrászkellékesekben.
2014. márc. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!