Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Karakteresebb, durvább női...

Karakteresebb, durvább női arcon öregítene a sötétbarna vagy fekete haj?

Figyelt kérdés
Eredetileg fekete a hajam, de nagyon nem szerettem mert még durvább volt tőle az arcom, mint amilyen amúgyis, úgyhogy kb. 16 éves koromtól szőke vagyok. De most elgondolkoztam hogy milyen lennék sötét hajjal, szerintetek merjem befesteni, vagy nagyon fogom utálni? valószínű hogy csúnyít, öregít majd, nem?
2013. dec. 1. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon keménnyé tenné az arcod, viszont sötétszőke, világosbarna jól állhatna melírral


[link]


[link]


[link]

2013. dec. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,nagyon karakteres lenne.
2013. dec. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. Csúnyítani nem fog, de lehet, hogy idősebbnek tűnnél vele, mint egy világosabbal.
2013. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem öregítene. Én is inkább valamilyen világosabb vagy középbarnában gondolkodnék, attól függően a bőrszínedhez mi megy.
2013. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!