Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18 éves lányok! Ti be mernétek...

18 éves lányok! Ti be mernétek vállalni a dauerolt hajat? Majdnem mellig érő, erős, hullámos hajam van, nagyon gondolkozom rajta. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. dec. 2. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem volt kb fél évig.elégedett voltam,csak annyi hogy szárazon nem fésültem ne menjen szét,ha megunom,kivasalod
2013. dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És lehet nagyobb csavarókkal is, hogy ne legyen annyira göndör? :)
2013. dec. 2. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt. szerettem :)
2013. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hol csináltattatok dauert?
2013. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én imádom a göndör hajat, de biztos nem daueroltatnám be. Lehet, mert kevés szép dauert láttam eddigi életem során, de én valahogy mindig kiszúrtam, ha nem voltak természetesek a loknik.
2013. dec. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kedves97 válasza:
16 évesen bevállaltam, nekem is hullámos hajam van. Megcsinálta a fodrász és nagyon megbántam, teljesen tönkre tette a hajamat, ráadásul nem is tetszett és sok idő míg a haj regenerálódik. szerintem ne csináltasd meg.
2013. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!