Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetnék én is olyan...

Hogy lehetnék én is olyan normális embert, hogy ne kelljen MINDEN áldott nap STERILRE mosakodnom?

Figyelt kérdés

Mert én ha alszom akár 1-2 órát, akkor már tiszta nyálka lesz mindenem. A hajam és a bőröm ilyen langyos és nyálkás izzadsággal és faggyúval lesz tele.


Nem is beszélve a reggelekről, amikor is nekem mindig alapos zuhannyal kell indítanom! Hajmosás is persze, mert nekem az éjjeli alvástól tiszta zsír lesz és mivel ilyen üvegszál vastagságú hajam van, ezért minden reggel szépen be is kell lőnöm!


Ja és amikor mondjuk aznap nem borotválkozom, akkor meg tiszta száraz a bőröm. De nem elég, hogy száraz lesz fürdés után és húzódik meg minden, hanem még nyálkás is. Ilyen hideg veríték van olyankor mindenhol rajtam és dezodor ellenére is izzadok!


Persze megborotválkozni se tudok mindennap, csak olyan 3-4 nap növesztés után, mert grátiszba a gyenge hajam mellé a szakállam meg drótkefe! És ha borostás vagyok, akkor a faggyútermelésem 20x-os és viszket mindenem.


Úgyhogy nagyon zavar, hogy minden reggel zuhanyozás, hajmosás és az arcom behidratálása a menü, mert ez legalább fél órát vesz igénybe!


Másoktól meg itt hallom, hogy elmennek dolgozni 2-3 napot zsinórba fürdés nélkül! Hát én még az utcára se tudok kimenni úgy, hogy nem vagyok steril!


2013. dec. 3. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

"hogy elmennek dolgozni 2-3 napot zsinórba fürdés nélkül!"


Mi ez valami kamu polgárpukkasztó kérdés?

Az a nem normális, ha valaki 2-3 nap nem fürdik!

2013. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
haverom teljesen normális arc, mégis eljár ilyen iratraktáros munkába úgy, hogy nem fürdik meg minden nap!
2013. dec. 3. 23:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Egészségére! :D


Biztos, hogy nem óhajtanék intim kapcsolatba kerülni olyan férfival, aki nem mosdik minden nap.


Az nem indok, hogy nem izzad meg munka közben, mert már az is elég ahhoz, hogy "összekoszolja" magát az ember, ha kilép a koszos, szmogos, büdös utcára.


Ha itthonról dolgozom egy-két napig, van, hogy én is csak célirányosan mosdok (arc, hónalj, intim részek - ún. macsakmosdás), s nem áztatom magam tetőtől talpig (már csak azért sem mert az ekcémám csak rosszabbodik a víztől ilyenkor télen), de akkor is tisztálkodom.


A haverod rém igénytelen lehet és te is, ha hozzá akarsz hasonlítani.

2013. dec. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!