Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon göndör hajúak, valaki...

Nagyon göndör hajúak, valaki próbálta már a fürtjeit befonni törölköző szárazon? Tényleg szép, nagyobb loknikat kapunk ekkor?

Figyelt kérdés
Nagyon kis apró de rengeteg kunkor van a hajamben, és egy kicsit nagyobbakat szeretnék. Ha törölközőszárazon befonom 4/5 fonatba, a legeslegvégéig, visszahajtom a végeit és úgy gumizok össze, akkor is olyan ronda lesz a vége, vagy akkor szépen meg lehet csinálni? Vagy van akinek visszahajtás nélkül is sz lett esetleg? Vagy ha valakinek lenne még valami olyan ötlete, hogy a kis kunkoraimból szép, nagyobbakat csináljak, (úgy hogy szép legyen a vége is) akkor neki megköszönném ha leírná. KÖSZÖNÖM:)

2013. dec. 4. 14:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, van benne egy kis helyesírási hiba, mert gyorsan gépeltem, de az is és a lett szó között a ,,szép,, szóból csak a sz betűt írtam le.
2013. dec. 4. 14:04
 2/4 anonim válasza:
Hát, ha nagyobb loknikat szeretnel, akkor lehetne ugy szaritani a hajadat, hogy beakasztod a fesube, kihuzod, hogy naggyabol egyenes legyen, es ugy szaritod meg. Talan ez egy kicsit tiegyenesitheti, de nem biztos. Amugy nagyonnagyon szerencses vagy, hogy gondor a hajad. En is aztt szeretnek
2013. dec. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi Lilla jó ötlet volt, de az én hajam olyan dús (már próbáltam) hogy ha fésűvel szárítom akkor egy 2-3 percig egyenes lesz, majd visszagöndörödik, és mivel a szálak nem egy fürtbe göndörödnek és a szénaboglyám nagyon eláll a fejemtől.. De azért köszi!
2013. dec. 16. 15:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi becsúszott egy felesleges ,,és,,..
2013. dec. 16. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!