Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A répa ténleg barnít?

A répa ténleg barnít?

Figyelt kérdés
Valami színt szeretnék télre ,de szoliba nem akarok elmenni.Hallottam hogy a répától jó színt kapunk,ez igaz?Ha igaz mennyit kell enni és mennyi idő múlva látszik a hatása?Előre is köszi a válaszolóknak!
2009. nov. 22. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Maga a répa nem barnít :)

Csak tartalmaz karotint,ami segíti a barnulást.

2009. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
úgy van ahogy az első válaszoló mondta! Sőt még a sütő tök is tudja ugyan ezt ;)
2009. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyorsabban barnúlsz a béta karotintól, de önmagában 2 répa után nem lesz egy árnyalattal barnább a bőröd. Max ha szolizol!
2009. nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sőt, ha tényleg nagyon nagyon nagyon nagyon... sok répát ennél nem bebarnulnál, hanem besárgulnál úgyhogy.. :)
2009. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kislányomnak egy időben rengeteg répát, sütőtököt és Kubut adtam.... illetve minden nap evett vagy répát vagy sütőtököt meg ivott Kubut higítva (1 éves volt) és szabályosan narancssárga lett a gyerekem. Meg is ijedtem :) De mondta a doki, hogy ez nem baj, ha majd kevesebbet adok neki ilyeneket elmúlik, és pár nap alatt eltűnt a sárga szín :)
2009. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
besárgulsz.) egyél napi 2-3 kiló répát:)
2009. nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát, bármennyit eszel nem leszel barnább, esetleg csak ha répát ennél kisárgulnál, hiszen az vagy amirt megeszeé :D a barnitókrémben is karotin vagy mi van :D
2009. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!