Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mások is ennyire "kifakulnak"...

Mások is ennyire "kifakulnak" nyár után?

Figyelt kérdés

Alapból viszonylag világos színű a bőröm, ezért próbálok sokat napozni hogy ellensúlyozzam. Viszont valahogy ez rendkívül átmenetire sikerül. Ti is így vagytok vele?


Alapból ilyen a színem:

[link]



Nyáron meg ilyen voltam amikor a "legbarnább" voltam.

[link]


[link]



Köszi :)


21/L


2013. dec. 4. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Jól látom, hogy lóg a tamponmadzag a pinádból??? o_O


A kérdésre válaszolva, az én bőröm is világosodik pár árnyalatot télre.

2013. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ez egy jó nagy kamu kérdés... a képeken nem hiszem, hogy te vagy.. ha te lennél, akkor a nyári képek között biztos találtál volna egy igényesebbet is, amin nem égetnéd halálra magad. Elég gáz vagy!
2013. dec. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem kamu, csak baj van a szovegertelmezessel, mert nem jartatok iskolaba...hol irta h o van a kepeken? A borszinen van a hangsuly...

-hat jah, sztem masok is kifakulnak elegge

2013. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy írt privit és egy szóval sem tagadta, hogy nem ő van a képeken, hanem le akarta törölni a kérdést. Amire válaszolva fogalmam sincs, hogyan kell.

És ha megnézed az első kép címe is a me, ami angolul annyit tesz ki, hogy saját maga...

2013. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fúj
2013. dec. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!