Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajfesték a legtartósabb?

Melyik hajfesték a legtartósabb?

Figyelt kérdés
Szeretném a középbarna hajam vörösre festeni és a Garnier color naturals 4.60 itüzes mélyvörösre vagy Garnier color sensation 4.60 intenzív mélyvörösre gondoltam, de olvastam pár negatív véleményt arról, hogy nem túl tartós és nem olyan jó minőségű ez a festék. Ti hogyan tapasztaltátok? Ha esetleg ezek tényleg nem olyan jók akkor melyik márkát ajánlanátok?

2013. dec. 4. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

menj el fodrászkellékesbe és ott válassz a palettáról színt. pl a BES festékek kicsivel drágábbak (1200 ft körül mozog) de sokkal jobb minőségűek!

a drogériában kapható festékek gyakran nem is olyan színűre sikerülnek, mint ami a dobozon van. a fodrászkellékes festékek klasszisokkal jobbak minden szempontból! mindezt úgy mondom, hogy évekig én is garnierrel festettem a hajam.

2013. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
BES Hi-fi tényleg kíváló minőség,középáron és nem is károsítja a hajat valamint tartós,és dupla mennyiség mint a vacak drogériás hajfestékek.
2013. dec. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Best?!? Nekem bevált. De csak tanács
2013. dec. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!