Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyum nem engedi hogy szőrtele...

Anyum nem engedi hogy szőrtelenítsek és mivel külföldön élek nem vehetek borotvát sem (? )

Figyelt kérdés

Külföldön lakunk és 18 év aluliaknak nem adnak ki borotvát...

a gyantázást meg nemtudom hogy csinálhatnám meg mivel mindíg itthon van valaki..Tök ciki így suliban menni pl tesióránál nem is merem levenni a gatyám mert már mindenki szőrtelenít.

13/l



2013. dec. 5. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Kérj meg egy barátnődet hogy vegyen neked.

Szőrtelenítő krémet sem vehetsz?

2013. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Megkérsz egy szimpatikus embert hogy segítsen neked beszerezni, vagy barátnőt, akinek a szülei pozitívan állnak a dologhoz.
2013. dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ellopod apádét.


Hol nem adnak borotvát 18 év alatt btw?:)

2013. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Veszel krémet vagy vetetsz borotvát. Bár szerintem egy 13 évesnek még nem sok szőre van.
2013. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na én ezt kizártnak tartom, mi ez, hogy a külföldön nem vehet borotvát 18 éven aluli? Nem véletlenül az aranyos édesanyukád hülyített be ezzel?
2013. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudom elképzeni, hogy borotvát ne adnának ki valahol... Amúgy akkor ha barátnőd anyukájával beszélsz esetleg, ha vagy vele olyan kapcsolatban és tudod, hogy nem mondja el anyudnak, vagy ha van 18 fölötti ismerősöd.
2013. dec. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szőrtelenítő krém, fürdés közben is meg lehet csinálni
2013. dec. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ki kell hogy adják..

Amúgy meg szőrtelenítőkrém, esetleg gyanta

2013. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!