Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kell csinálni a mély,...

Mit kell csinálni a mély, gyulladt, lilásvörös pattanásokkal?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam kozmetikusnál, aki azt mondta, hogy felesleges tisztításra járnom, mert ezzel nem lesz szebb a bőröm; amit ő csinál, az az apróbb pattanásokra van jó hatással. És tényleg nagyon zavarnak az arcomon levő mély, gyulladt pattanások. Forduljak bőrgyógyászhoz? Van, akinél változást hozott egy bőrgyógyász?

2013. dec. 6. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg inkább válts kozmetikust! Nekem is nagyon durván pattanásos volt az arcom ami rettenetesen hatott az önbizalmamra, a kozmetikus, akihez még mindig járok, pedig már az elején megmondta, hogy rendbe teszi az arcom, nem azt, hogy felesleges tisztításra járnom....

Bőrgyógyásznál hamarabb voltam mint kozmetikusnál, egyik se tudta helyre hozni a bőrömet, pedig 3 is látta. Krémet írtak fel, amitől még rosszabb lett. Adtak valami gyógyszeres tonikot, attól is rosszabb lett. (+ elég sok pattanással küszködő barátom volt, és egyiknek se segített a bőrgyógyász). Ettől függetlenül, még másnak lehet, hogy sikere lesz, szóval megpróbálhatod.

Én havi egyszer mentem kozmetikushoz, és nála vettem tonikot, arctisztítószereket, majd 1 évre rá teljesen tiszta lett az arcom (ami nagy szó, ugyanis borzalmasan néztem ki :D)

Sajnos sokan azt hiszik, hogy elmennek a kozmetikushoz és tökéletes arcbőrrel jön ki, pedig sokszor türelem kell hozzá, de megéri. :)

2013. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!:)
2013. dec. 7. 14:14
 3/3 anonim ***** válasza:
én most a kénes arcradírt használom naponta kétszer fél órára rajtahagyom a bőrön. hát kis változást csinált. a kozmetikus az csak a pénzt szedi el és sosem találta el a kenceficét, amitől jobb lett volna a bőr. Aknesol-t is próbáltam már, nem ér semmit, meg a vishy patti elleni kencéket is próbáltam már, azok sem mutattak nagy eredményt.
2014. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!