Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim területek szőrtelenítése...

Intim területek szőrtelenítése tartósan?

Figyelt kérdés

Eddig borotvát használtam, de nagyon idegesít, hogy gyorsan visszanő és megerősödik a szőr. Epilálásról többen írták, hogy fáj, bár én még nem próbáltam. Gyantázással kapcsolatban lennék kíváncsi, hogy mennyi ideig marad szőrmentes ott lent? A kozmetikusoknál mit takar egy intim gyantázás? Csak bikinivonal vagy comb belső részeit is vállalják, meg fenéknél belül? Egyéb tudnivalók erről? Valami szőrtelenítési módszer, hogy ne erősödjön meg anniyra mindenhol?

Köszönöm a válaszokat(:



2013. dec. 6. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A fazonnál csak a bikinivonal és ugye fazonigazítás vagy a teljes intimgyanta amibe minden benne van.Ez is elég fájdalmas,de 10-15 perc alatt megvan.Sokáig sima marad,érdemes,de nézz utána,mert nem minden kozmetikus vállalja.
2013. dec. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Függ az alkattól, de nagyjából két hétig teljesen szőrtelen a terület, illetve ami nagyon előnyös, először csak a szőrszálak vékony hegye jelenik jelennek meg, amik cseppet se szúrnak, szemben ugye a borotvával, ahol a szőr vastagabb töve növekszik tovább. Havi egyszer bőven elég eljárni, pár alkalom után nekem látványosan kiritkult a szőrzet.

A kozmetikusom 20-25 perc alatt végez az egésszel. Tud fazont is csinálni, de ha azt kéred akkor a köldöködtől a feneked közéig teljesen legyantáz.

Annak idején otthon próbálgattam, de nem igazán sikerült szépre. Később elmentem kozmetikushoz, aki profin megcsinálta. Aztán elköltöztem, egy másik csajszihoz mentem el, na ő valahogy nem tudtam olyan ügyesen csinálni, fájt is rendesen. Három alkalom után meguntam, aztán aztán váltottam és szerencsére megint találtam egy ügyes kezű kozmetikust. Szóval cseppet se mindegy hova mégy.

Ha kérdésed van írj privibe nyugodtan.

24L

2013. dec. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat(:
2013. dec. 11. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!