Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete, festett hajat befogja...

Free spirit kérdése:

Fekete, festett hajat befogja a kék hajfesték? Ha nem, mit kell tenni? És milyen az a leszivatás? Roncsolja a hajat?

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 10:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Kétlem, max egy picike kékes árnyalatot ad neki. Nekem az eredeti sötétbarnámat fehérre kellett szívatni, amikor kék volt.

Hát nem tudom, elsőre feketéből milyen lenne, de, hogy nem fehér, az majdnem biztos. Menj el fodrászhoz, majd ő elmondja hány alkalom lenne megszabadulni a feketétől, és a hajadnak milyen következményekkel járna. Mert igen, roncsolja. Persze hajtípustól függ, de nekem száraz lett tőle sajnos.

2013. dec. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!