Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sürgős! L'oreal INOA hajfesték...

Sürgős! L'oreal INOA hajfestéknél 7.3 és 7.31-nél nagy különbség van?

Figyelt kérdés
Véletlenül 7.31-est 7.3 helyett. Mondjam le még gyorsan, vagy maradhat? Nem lesz sötétebb? Mert igazából világosat szeretnénk.

2013. dec. 7. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia én 7,3-al festem a hajam. Szerintem a sötétsége attól függ, hány százalékos oxival csinálod.

Mivel 7,3 és nem 7,31 ezért vörösesebb, inkább "belegebb" eredményre számíthatsz, de ez is az eredeti hajad szinétöl függ. Nekem grafitszínü csúnya hideg világosbarna hajam van eredetileg és a 7,3 al 3%-os oxival nagyon szép meleg világosbarna szín az eredmény. az 1-es kód a hamvasságért felel. Szerintem nem lenne nagy különbség, de ha biztosra akarsz menni akkor cseréld ki. Ha megvan a blokk vagy ismer az eladó akkor ez nem probléma.

2013. dec. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 7.31 az hamvas aranyszőke,tehát ez sötétebb színű mint 7.3-as aranyszőke.A 7.3-as a világosabb,ha azt szeretnél.
2013. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!