Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az aranybarnától miért lesz...

Az aranybarnától miért lesz vöröses a hajam?

Figyelt kérdés
Mástól is hallottam, hogy inkább mahagóni árnyalatot ért el vele. Márpedig az Arany az NEM Vörös!!! Miért nem azt írják a dobozra, hogy vöröses barna, vagy rókabarna, vagy mahagóni, vagy mit tudom én!? Egyáltalán nem olyan árnyalatot ad, mint a dobozon látható, valóban aranybarna szín. Több márkánál is tapasztaltam ezt sajnos..

2013. dec. 10. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
...ezért kell fodrászkellékestől NORMÁLIS festéket venni, nem az agyonreklámozott katyvaszokat ami úgysem olyan lesz, mint ígérik :)
2013. dec. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk 4-5 mosás után már jó, ahogy kopik, de frissen festve a világos! barna, valami rémes sötét, vörösesen fénylő barna. Na mindegy, majd csak találok majd valami jót is:) Sötétszőke, inkább matt, szürkés hajat akartam feldobni hasonló, de élettel telibb árnyalattal, de két festék is kudarcot vallott :(
2013. dec. 10. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van. Nem mindegy, hogy milyen festéket használsz.

Ha ajánlhatok egy jót: L'Oreal Luocolor

2013. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez van a bolti festékeknél...

Sógornőm sima 6-os natúrral kente a haját, de olyan szép bordós beütése volt, hogy csak na!

2013. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!