Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel múlaszthatnám el gyorsan...

Mivel múlaszthatnám el gyorsan a véraláfutást az arcomról?

Figyelt kérdés
Tegnap próbáltam kinyomni egy még éretlen pattanást (tudom, tudom, semmilyet nem lenne szabad...), és elpattant közben egy ér, még hallottam is valami kis roppanás szerű hangot, és hirtelen elöntötte a vér azt a területet, a bőröm alatt. Reggelre ez megalvadt, gondolom, és most fekete, de nagyon csúnya. El fog ez múlni nyomtalanul? Mivel gyorsíthatnám meg?
2009. nov. 23. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom azóta már kezd múlni.Gesztenye kivonatos krém(gyógynövényes),Phenilbutason krém(patika),masszázs.
2009. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta kisebesedett, és rendes megérett pattanás lett belőle, a sebet szárítom a kencékkel, egész szépen múlik, de még biztos kell neki egy hét... :S De köszönöm a választ!
2009. nov. 25. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!