Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől nő gyorsabban a haj?

Mitől nő gyorsabban a haj?

Figyelt kérdés
Tudom nagyon sok ilyen kérdés van itt de én most tényleg konkrétan ti milyen samponokat, szereket, esetleg tablettákat használtatok ami bevált? Bár gyorsan nő a hajam, azért minél hamarabb meg szeretném növeszteni. most olyan hátközépig melltartó alá és és a derekamig szeretném növeszteni próbáltam már a ricinus olajat de nem használt semmit:c egy hónapban kb 2cm-t nő. Előre köszönöm aválaszokat:)

2013. dec. 11. 20:58
 1/5 anonim válasza:
En Varga cseppet hasznalok, es ugy tunik, bevalik.
2013. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokan mondják, hogy a ricinusolajtól nő a haj. Én is használom, de nem tapasztaltam, hogy gyorsabban nőne tőle...
2013. dec. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pontosan mi az a varga csepp? igen én es használtam ricinus olajat de nem csinált semmit és nagyon macerásnak éreztem:/
2013. dec. 12. 17:42
 4/5 anonim válasza:
Varga cseppek: [link]
2013. dec. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
AMLA OLAJ
2013. dec. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!