Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy mikor...

Miért van az, hogy mikor fodrász mossa meg a hajam, utána még 4 nap múlva sem zsíros, amikor én itthon, akkor már 2 nap múlva elkezd?

Figyelt kérdés
Én is mindig nagyon alaposan mosom meg, kétszer is, a fejbőrt is végigmasszírozom és magát a hajamat is alaposan szoktam dörzsölni, majd jön a balzsam, amit igyekszem a hajtövekre nem rakni, csak a hajvégekre és utána mindig jól kiöblítem, majd a legvégén hideg vízzel is lemosom, mert úgy tudom, az is késleltetheti kicsit a zsírosodást. Samponnak mindig zsíros hajra valót használtam, eddig a pantene aqua light-ot, nemrég tértem át a Himalaya Herbals proteines samponjára, ami szintén zsírosodó hajra van.

2013. dec. 12. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a fodrászod, hogy ő milyen sampont, balzsamot használ :)
2013. dec. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem ez pont fordítva szokott lenni :D

Nekem fodrász után 2 nap múlva mosni kell a hajam, otthoni mosás után simán kihúzza 3 napig is. Kész rejtély:) Amit tehetsz, tényleg az, hogy megkérdezed mivel mossa.

2013. dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy azért, mert ő beszárítja, amivel megemeli a hajad, te viszont nem vagy nem úgy, és a lelapultabb haj hamarabb zsírosodik.
2013. dec. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Másik sampon (profi cucc, biztos elárulja, mit használ, talán rendel is neked), és amit az utolsó írt, hogy jól beszárítja.
2013. dec. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!