Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A sötét, csokibarna hajamból...

A sötét, csokibarna hajamból hogy tudnék világos vöröset csinálni?

Figyelt kérdés

szükség van hozzá szívatásra...ha ennyire kiszívatnám az nagyon roncsolná? a szívatás mellé még be is kellene festenem igaz? és a szívatás az örökké tart vagy hogy van ez?

kb ilyen sötét [link]

és ilyenre szeretném [link]



2013. dec. 12. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem hülyeség lenne!!! A sötétebb a gyönyörű! Mi férfiak szeretjük, ha a nő is, valamiféle erőt, egészséget sugároz ki, (gondolom, egészségesebbnek látszik) S miért akarsz ilyen vérszegénynek látszani?

Nem beszélve arról, hogy a természetesség, mindig is izgatóbb!:)

2013. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1, a kérdező nem neked akar megfelelni, hanem magának. ;)


amúgy talán jobban jársz ha melírral világosítod. én magamnak megcsináltam 1 hónap alatt... feketéből vörös :)

2013. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szakr válasza:

Szia! Mindenképpen a koktélozást javasolnám.

Receptúra: 30g szőkítőpor+60g hidrogén-peroxid 9%-os+120ml meleg víz+1 nyomás sampon. Ezt összekevered egy műanyag hajfestőtálkába. Száraz hajra viszed fel és a legsötétebb résznél kezded. A tövére ne kend, mert ott meleg a fejbőr és hamar lekapná a hajad színét. Amikor a végei kellően világosodnak, csak ezt követően húzod rá a tövére a koktélt. Többféle recept szerint dolgoznak a fodrászok. Ez egy kíméletesebb módszer, mint a szőkítőpor tömény rátétele a hajra. A víz gyengíti az oxi erejét, a sampon azért szükséges, mert lúgos és a lúg nyitja meg a hajszál szerkezetét, hogy az anyag könnyebben behatoljon a hajszál belsejébe. Merész vállalkozás ez otthonra, mert a hajfesték keveréke, amit ez után teszel rá, függ a kapott eredménytől. vöröses pigment, vagy sárgás pigment lesz-e látható. Lényeg, lemosod a koktélt, balzsamozod a hajad, hogy ki tudd fésülni, majd megszárítod és következhet a hajfestés! Érdemes tubusos hajfestéket választani, mert jobb, mint a dobozos. Amilyen hajszínt te szeretnél, az egy világosszőke színmagasság, rézzel, azaz: 8.44, de ez a tubusos hajfesték márkájától is függ, hogy milyen számmal jelölik a rezet, a lényeg, hogy 8....vmi. legyen, mert ez jelöli a színmagasságot, a mögötte álló szám, pedig az árnyalatot. Én ezt egy 6%-os oxival tenném fel.

2013. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!