Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb hajápoló szer?

Mi a legjobb hajápoló szer?

Figyelt kérdés

Jöhet otthoni recept de bolti termék is.

A hajam zsírosodásra hajlamos, de leginkább azokat a szereket szeretem amitől fényes és puha lesz


2013. dec. 15. 16:44
 1/4 anonim válasza:
Szia en a dabur amla olajat ajanlom neked es kicsit se zsirosit nagyon szep hajad lesz tole :)
2013. dec. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Orofluido termékeit szeretem.
2013. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más jön be, meg általában nem egy szer szokott csodát tenni, hanem ki kell alakítani egy jó ápolási rutint. Nekem amik a kedvenc termékeim:

Sampon: Dulgon kids

Balzsam: Wella Pro Series Repair

Spray: Pantene Aqua Light

Szérum: Balea Oil Repair, Gliss kur Oil Elixir

2013. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olivaolajas vagy kókuszolajas pakolás a hajmosás után. Előbbi olasz/arab, utóbbi indiai "otthoni" recept. Fóliával betakarod, rajta hagyod igény szerint, lemosod. Egyszer érdemes kipróbálni, hátha beválik. Vagy az alfaparf hajbalzsam (olasz termék, sok fodrász ezt használja), ettől garantáltan fényes és puha lesz a hajad.
2013. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!