Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen festéket ajánlanátok?...

Milyen festéket ajánlanátok? Mindenképp elakarom kerülni a vörösességet.

Figyelt kérdés

olyasmi a hajszínem mint az 1-es számú képen...mindig is olyant akartam mint a 2.-es de az istenért sem akart soha sem sikerülni ha fodrász csinálta ha én..mindig kiütközik ez a vörössösség.. mindig szőke festéket veszek azért,hogy olyan legyen mint a középső de nem lesz olyan mindig vöröses lesz hamvasító sem segít rajt..mára már nagyon ramaty állapotban van a hajam és megelégednék a 3. számmal jelölt színnel is..viszont ha sötétszőkét kenek a hajamra már négerbarna.. azt meg nem szeretném főleg,hogy feketéből indultam amit már nagyon gyűlöltem soha többé sötét haj..

[link]



2013. dec. 16. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont tudok segíteni mert olyan a hajszínem mint a 2. és egyáltalán nem vörösödik pedig alapból meleg tónusú a hajam.

Ezt használom (9.1)


[link]


Ezzel a mixtone-al:

[link]

azt hiszem ezüst néven fut.

EGyütt mixtone-al 1200-1500 körül van és elég 2 hajfestésre így. Mellé kallos ezüst színező sampont használok amit 5 percig a hajamon hagyok.

Próbáld ki,nekem nagyon bevált.

2013. dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod akkor még egyszer megpróbálkozom vele..ha sikerülne végre elérnem ezt a színt igazi csoda lenne :)
2013. dec. 16. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!