Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten hol van megbízható...

Budapesten hol van megbízható intimgyanta szalon?

Figyelt kérdés

A lehető legjobb helyre jártam eddig (intimkozmetika.hu), de már nem bírja a pénztárcám. Ismeritek ezeket a helyeket, esetleg tudtok ajánlani mást?

[link]

[link]

[link]



2013. dec. 17. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Öööö ... gyantázni kozmetikus szokott, mégpedig mindegyik... azt, hogy ki vállal közülük intimgyantát, azt kérdezgetéssel tudhatod meg.

Budapesten kb. 100 m-enként van egy...

2013. dec. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb kozemtikus végez intim gynatátá már. Ne kell hozzá külön szalon sem külön szakértelem.
2013. dec. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem nem ez a tapasztalatom, voltam "bármelyik" kozmetikusnál, és az intimgyanta szalontól eltérően jól be is pirosodott utána a bőr, meleg volt a gyanta, stb.


Ezért kérdeztem úgy, hogy MEGBÍZHATÓ, és AJÁNLANI. Remélem van, aki tud a kérdésre is válaszolni és nem csak az unalmát űzi a honlapon.

2013. dec. 17. 12:09
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem az unalmamat űzöm, nekem a környéken 150 m-en belül van 16 kozmetikus, ezeknek felénél jártam már, ezek felével elégedett voltam/vagyok, törzsvendég voltam/vagyok mindig, nem forró a gyanta, olcsó is, van is köztük, aki vállal intimgyantát is.

De nem tartom szükségesnek, hogy pont a mi pesti lakótelepünkre gyere el egy fülledt panelépületbe kukutyinból, amikor szerintem a közeledben is találsz gond nélkül...

2013. dec. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én Szilvihez járok ( [link] ) és teljesen meg vagyok vele elégedve! :)
2013. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én is Szilvihez (szépítőkezelés kozmetika) járok, csak ajánlani tudom:)
2014. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Möszi24 válasza:

Szerintem a SKINTIM jó és olcsó minden tipusú gyantázást vállalnak.

Budán a Mammuttal szembe vannak.

Nem kell időpontfoglalást sem kérni..

2016. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Euridiké89 ***** válasza:
én több budapesti gyantaszalont kipróbáltam, de eddig magasan a Skintim a legjobb! Árérték arányban, tisztaság, gyorsaság és profizmus. akár kora reggel vagy késő este is lehet menni hozzájuk és nem kell bejelentkezni! Plusz bónusz, hogy szempilla és szemöldökfestést vagy akár arcmasszázst is tudok kérni időpontfoglalás nélkül! bátran ajánlom mindenkinek, a Skintim lányok nagyon profik és kedvesek!
2017. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!