Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen szín állna...

Szerintetek milyen szín állna jól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves lány vagyok. Már kb. 1 hónapja elhatároztam ,hogy be szeretném festeni a hajam. Hajszínezőre gondoltam mert az kevésbé károsítja a hajat. Már ki is néztem milyen márkájú lesz. Közép barna hajam van (inkább sötétebb árnyalatú mint világos) Barna szemem és kissé kreolos bőröm (főleg nyáron) A sötét barna színre gondoltam ami már szinte majdnem fekete.( pl. egy pasi rávágná ,hogy ez fekete) De a festékre sötétbarna van írva. Szerintetek így leírás alapján jól fog állni? A szemöldököm is középbarna színű. A hajfestés után venni szeretnék egy szemöldök ceruzát .. szerintetek milyen színt vegyek ehhez a hajszínhez? Feketével már próbáltam kihúzni de nagyon komor lett a tekintetem tőle .

Köszönöm előre is ! :)



2013. dec. 17. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján, szerintem jól fog állni neked ez a szín. :) A szemöldökceruzával kapcsolatban, meg azt tudnám javasolni, hogy ne legyen sötétebb színű mint a hajad. Az nem fog jól állni.
2013. dec. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
okés. Köszönöm szépen a választ! :) Több véleményt is kérek! *_*
2013. dec. 17. 10:39
 3/4 anonim ***** válasza:
nem látom sok értelmét annak,hogy az amúgyis sötétbarna hajadat befesd ugyanolyan sötétbarnára.
2013. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tubifex ***** válasza:

fesd be nyugodtan a hajad, sokkal fényesebb és szebb lesz!

szerintem ne szemöldök ceruzát vegyél, mert az nagyon természetellenes tud lenni és tudni kell vele bánni. nem mindenkinek áll jól. próbáld meg inkább sötétbarna -nem csillámos!- por állagú szemhéj púderrel kiemelni a szemöldököd

2013. dec. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!