Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A arcbörömön hatalmas lyukak...

A arcbörömön hatalmas lyukak vannak! Van olyan is ami 1cm hosszu kb, mit tegyek hogy ne látszodjanka vagy eltünjenek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
tág pórusú a bőröd. általában ez genetikai dolog. sajnos nekem is ilyen, utálom is mert sokat kell vele törődni , hogy elfogadható legyen. nagyon fontos hogy reggel és este alaposan tisztítsd,használj bőrradírt is néha. vannak olyan kozmetikumok amik kimondottan pórusösszehúzók, azokat érdemes venni. én gőzölni is szoktam és utána jön a tisztítás aztán meg hideg víz. :) napközben meg sminkelem magam, egy jó alapozó és púder szépen eltakarja.
2009. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére ilyen problémám nics de szerintem egy alapozó és egy púder mindent megold. Tanuld meg használni, lehetőleg hétvégeken ne reggel indulás előtt. Én miss Sportyt használok mindkettőből,és eléggé szép hatást érhetek el vele.
2009. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!