Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és utálom magam azért, mert nem csak a lábamat és egyéb ilyen testrészeimet kell szőrtelenítenem. Hátam és hasam is szőrös és elegem van abból, hogy ezért nem tudok felvenni rövidebb pólókat csak hosszút, nem tudok elmenni strandra, nem tudok edzéseken lazán öltözni mert felcsúszik a pólóm és kilátszik a szőrös testem... sokan mondták, hogy ha szeretnek akkor elfogadnak így is. Igazuk van, de engem zavar. Hasat és hátat szabad epilálni?? Mondták a gyantázást, de azt nem szeretném... a szőrtelenítő krém meg kb. ugyanolyan mint a borotválás.. segítsetek!

2013. dec. 18. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös a hasam és a hátam,én gyantázom,ez volt a legkíméletesebb.Próbáltam az epilálást,de tele lett véres pöttyökkel a bőröm :S.Szerintem próbáld ki mind a kettőt,aztán döntsd el melyik kényelmesebb,melyik fáj kevésbé.
2013. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is szőrös vagyok szó szerint az egész testemen. Sajnos nekem csak a borotválás vált be,abból is az elektromos,vagyis a testszőrnyíró.
2013. dec. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!